Týden 27. - 30. 6.

Zdravím Vás naposled v totmo školním roce. Co nás čeká?

Pondělí 27. 6. - výuka podle rozvrhu hodin

• Na pracovních činnostech si děti mohou pomalovat tričko nebo tašku, sportovní vak, ubrousek…, zkrátka textilii, kterou si přinesou z domova. Aktivita byla naplánována v rámci družiny. Paní učitelka Hodková zajistila fixy na textil a nabídla nám, že bychom je mohli využit.
  • Pokud si ještě některé dítě neodneslo ze třídy kufřík nebo cvičební úbor, učiní tak v pondělí.
  • Odhlášení obědů na poslední školní den bude potřeba provést co nejdříve, nejpozději 29. 6. ráno.

Úterý 28. 6. – délka vyučování je dána rozvrhem hodin (končíme v 15:20 hod.)

• Výuka již neprobíhá, budeme se věnovat třídnickým pracím.
  • Děti vrátí učebnice – prosím, aby učebnice byly v pořádku, uvolněné listy slepené.
  • Budeme si rozdávat obrázky a všechny sešity. Na obrázky je potřeba si přinést větší igelitovou tašku.
  • V době odpolední výuky si uděláme rozlučkovou besídku. Podle počasí se rozhodneme, zda venku, nebo ve třídě.

Středa 29. 6. – délka vyučování je dána rozvrhem hodin.

• Třídnické práce, úklid třídy, vyklizení šatny

Čtvrtek 30. 6. – rozdávání vysvědčení

• V 8:00 hod. se s dětmi sejdeme ve třídě. Na 8:30 hod. se přesuneme na školní hřiště k slavnostnímu ukončení školního roku. Poté budou nedružinové děti odcházet domů, družinové děti do družiny nebo na základě lístečku od rodičů mohou jít domů samy.
  • O prázdninách se vysvědčení nevydává. Spolužák jej může převzít na základě přípisu rodičů.
  • Oběd se vydává mezi 11:00 - 12:00 hod.

Děkuji dětem i rodičům za výbornou spolupráci v tomto školním roce.

Přeji Vám krásné léto a dětem bezva prázdniny.

V září opět na viděnou

Věra Blažková