Týden 20. - 24. 9.

Zdravím Vás v posledním zářijovém školním týdnu, ve kterém se budeme učit distančně. Moc děti chválím za zvládnutí přechodu na výuku přes počítač.

Co nás čeká?

• Opět budou mít děti každé ráno v 8:00 v Teams zadánu práci, která vždy zahrnuje informace k online výuce a samostatnou práci. Kolem poledne pak posílám do Teams řešení k vlastní kontrole a také připojuji vyřešené úlohy z online výuky.

Učivo

Na této školní stránce jsou uvedena pouze témata tohoto týdne, konkrétní úlohy budou zadávány každý školní den v Teamsech.

ČJ – Párové souhlásky, pravopis slov vyjmenovaných a s nimi příbuzných, slovní druhy (učebnice od str. 9, pracovní sešit)

M – Pamětné násobení a dělení, zaokrouhlování (učebnice od str. 14). Geometrie – rovnoběžná přímka procházející bodem, připomeneme si také polopřímku (učebnice od str. 110 /novější uč. 112/).

PD – Živé organizmy – vlastnosti hub a vlastnosti rostlin (učebnice od str. 8).

VL – Škola a její okolí, památná místa v Praze a v naší republice, práce s mapou (učebnice od str. 5).