Týden 13. - 17. 9.

Co nás čeká?

• V pondělí 13. 9. se v 8:00 hod. sejdeme v naší třídě, zde se budeme opět testovat na covid. Testování je dobrovolné a hned po něm děti přejdou na výuku angličtiny.
  • V úterý 14. 9. jsou třídní schůzky zrušeny, jejich konání je odloženo.
  • Ve středu 15. 9. proběhne výuka plavání beze změn.

Učivo:

ČJ – Věta jednoduchá a souvětí; významy slov - slova významem nadřazená, souřadná a podřazená; slova s citovým zabarvením a slova spisovná a nespisovná; sloh - vypravování. (Učebnice od str. 5, pracovní sešit.) V pátek vždy zařazujeme čtení vlastní knihy, kterou je potřeba si do školy přinést.

M – Pamětné sčítání a odčítání, násobení, řešení slovních úloh; geometrie – vzájemná poloha dvou přímek v rovině. (Učebnice od str. 11 a od str. 110 (nová 112).)

VL – Prezident, vláda, státní symboly, svátky a památná místa (učebnice od str. 4).

PD – Živá a neživá příroda, ekosystém (učebnice od str. 6).