Menu pro změnu - Dobročaj na Martinském čtení a Školní potravinová sbírka 2018

Ve čtvrtek 8.11. proběhl na naší škole již 4. ročník Martinského čtení a zúčastnil se ho i náš ekotým Menu pro změnu. Ne snad, že bychom předčítali dětem a jejich rodičům ze zdravých kuchařek, ale nabídli jsme jim námi připravený podzimní pečený čaj. V kavárně ho mohl ochutnat úplně kdokoliv, cena byla totiž více než příznivá – stačilo vybrat si kartičku s dobrým skutkem a přislíbit jeho splnění. Jsme rádi, že jste s výběrem neváhali a rádi pomáháte ostatním.

Následující úterý 13.11. jsme, stejně jako loni, uspořádali školní potravinovou sbírku, která je součástí celostátní Potravinové sbírky. I tentokrát se vás zapojilo tolik, že jsme zvládli nasbírat a odeslat přes 210 kg potravin a drogerie. Zboží pak dál putovalo všem, kteří potřebují pomoci v nouzi. Moc děkujeme!

Váš ekotým Menu pro změnu