Informace k učivu 20.6. - 24.6.

Milí rodiče,

dnes jsme si užili piknik. Během něj jsme hráli různé hry. Děti si zasportovaly, pohrály si a společně se najedly a napily.

Zítra budeme normálně ve třídě. Co dětem zbylo, si nechaly ve třídě a zítra si to již odnesou domů.

Prosím o vrácení všech vypůjčených učebnic - čj - Alter, čítanka, učebnice angličtiny a prvouky. Bohužel ne všechny děti si učebnice podepsaly a tak zatím máme menší zmatek v prvouce. Učebnice ale zatím nekupujte. Teď se dostává na povrch, že někdo měl učebnice dvě. Snad to tedy bude v pořádku.

Ve čtvrtek jdeme do Židovských pecí. Ještě se zítra domluvíme, zda na koloběžkách nebo pěšky. Pokud by byl někdo proti koloběžkám, dejte mi prosím vědět. Děkuji. Někdo koloběžku nemá, ale některé děti říkaly, že půjčí.

Učivo:

Čj  - doděláváme poslední strany, opakování vlastních jmen str.43, souhrnné opakování str.48,49

písanka - dopisování posledních stran

M - dělení sedmi str.32,33,34, hodiny str.47, 48

Pr - příprava na léto, zahrada, sporty

Krásný týden

Zuzana Mudrochová