Milí rodiče,

ač jsme zdraví, tak i nás potkalo, že musíme zůstat doma. Je to pro nás všechny nepříjemná situace, ale my to jistě zvládneme. Škola se uzavírá od zítra a návrat dětí bude 29.9. po státním svátku.

Během zítřejšího dne Vám napíši rozvrh online výuky. Ve čtvrtek začne online výuka. Rozdělění do skupin bude podle anglického jazyka. Tedy skupina A - Leo, Michal, Filip H., Šimon, Max, Matouš, Estelle, Veronika, Sára Je., Elizabeth, Angela, Leontina. Skupina B jsou tedy ostatní. Děti si již na rozdělení podle angličtiny zvykly, a tak je nechám v těchto skupinách. Děti budou tedy rozděleny na dvě skupiny, budou mít vždy dva vstupy Čj a M. Pr si vezmeme jen občas a s paní učitelkou na angličtinu se ještě domluvíme. Aby nedošlo k tomu, že jedna skupina musí vstávat a druhá ne, děti se budou střídat.

Kdo nemá učebnice, především z těch co jsou již doma nemocní, může si je vyzvednout na vrátnici školy. Učebnici čj Alter společně na online výuce používat nebudeme. Děti si vzaly domů jen čítanku. Myslím, že nám stačí učebnice čj - pracovni sešit.

Děkuji moc, přeji Vám hodně zdraví, pevné nervy a hodně trpělivosti

Zuzana Mudrochová