Kino, knihovna, učivo

Milí rodiče,

tento týden nás čeká kino a knihovna. Zítra tedy 31.5.. pojedeme tramvají na Floru. Sejdeme se ve škole v 8. Poté se děti připraví a pujdeme na zastávku. S sebou batůžek se svačinou a pitím. Nic víc nepotřebují.

Ve čtvrtek půjdeme na 10.hodinu do knihovny. Budeme se učit první hodinu a to prvouku s trochou češtiny. S sebou batůžek se svačinou a pitím, penál,prvouku. Tu si pak děti nechají ve škole.

Na ŠVP mi odevzdaly kopii kartičky zdravotní pojišťovny pouze 4 děti. Prosím, aby to děti donesly co nejdříve. Pokud někdo má léky, donést prosím na papíru - co, kdy a jak brát. Také co nejdříve.

Připomínám bílé obyčejné tričko na kostým piráta.

Tento týden bude jinak opakovací. V češtině nás už čekají jen souvětí a to když nestihneme do konce roku, tak se nic neděje. V matematice děláme už rozšiřující učivo násobilku 6. Stále ale násobilka do 5 není vryta do paměti. Musíme neustále opakovat. Uvidíme, co stihneme dál. V prvouce jsme skoro na konci. Už nás čeká vodní prostředí a léto.

Čj - 41, 36, 38

M - 28, pracovní list - násobení, geometrie

Pr - les, voda (opakovat budeme i v jiných hodinách)

Děkuji moc a krásný týden