Informace k učivu, výlet do Mirakula

Milí rodiče,

připomínám Vám, kdo byste měli chuť nám prezentovat vaše povolání, budeme velmi rádi.

Tento týden v pátek máme program na téma finanční gramotnost.

Zítra je sběr baterek. 9.5. je chmelnický kolík - závody ve štafetě. S dětmi tedy už chodíme na tělocvik ven, proto s sebou raději i mikinu.

24.5. pojedeme na celý den do Mirakula. Budeme se vracet někdy odpoledne. Budu vybírat 350kč. Zbytek doplatím z třídního fondu. Pojedeme autobusem z ulice Na Balkáně. Bližší informace Vám ještě dodám. Jinak s sebou samozřejmě velkou svačinu, pití, kšiltovku a popřípadě kapesné. Děti by měly mít vhodné sportovní oblečení a obuv. Minulý rok byl vodní svět přes všední dny zavřený, takže plavky asi nebudou zapotřebí. V parku jsou různé lavičky, ale klidně si děti mohou vzít třeba ručník na sezení.

Učivo:

Čj – slovní druhy, podstatná jména, opakování

Str. 29,30,31,32

Písanka – str.25 (dopsat různé rébusy, přesmyčky, …)

M – násobení 5, dělení 5

Str.21,22,23