informace k učivu

Milí rodiče,

jsem moc ráda, že jsme všichni školu v přírodě zvládli bez vážných problémů, bez stýskání a pláče. Děti vypadaly po celou dobu spokojeně a měly stále i přes občasné deště co dělat. Všechny fotky jsou uložené na Teamsech.

Bohužel nás ještě čeká práce a uzavírání známek. Ve středu si napíšeme pololetní práci z češtiny a zítra z matematiky. Z češtiny mají na malé opakování práci v učebnici.

Z matematiky je stále jako prvotní násobilka do 6. dále jsme nedošli.

Z prvouky si budeme povídat a budu se dětí ptát. Nic už psát nebudou.

Příští týden bychom si v úterý 21.6. udělali venku piknik. Tedy Vás žádám o malou pomoc dětem, společně něco připravte buď sladkého nebo slaného nebo na co budete mít chuť. Děti mohou donést i pití. Kelímky mám :o). Byly by dobré deky a nějaké malé hry. Pokud nám nebude přát počasí, tak si ho uděláme ve třídě.

Ve čtvrtek 23.6. se půjdeme projít do parku Židovské pece. Pokud zjistím, že budou mít všechny děti koloběžky, tak na nich pojedeme.

Učivo: čj - 42,47,45

písanka - 36,37,38,39