Informace k učivu

Milí rodiče,

tak jsme začali nový listopadový týden opět testováním. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsem moc ráda a moc děkuji všem za případná potvrzení negativních testů z laboratoře.

Jestli se bude nadále testovat, zatím nevíme.

Dnes jsme bohužel neměli tělocvik v tělocvičně, testy byly nové a trvalo nám to dlouho. Ale aspoň jsme dělali protahovací a relaxační cvičení i s nácvikem meditace. Také jsme vyzkoušeli cviky na zlepšení propojení pravé a levé hemisféry pro čtení a psaní.

Učivo:

Čj – Dnes jsme opakovali, pracovní list – Co víš o ježcích?

Přepis vět – bohužel děti dělají i při opisu a přepisu mnoho chyb, nedávají pozor a zapomínají na háčky, čárky,…

• Věta rozkazovací str. 17, věta přací str.18  + pracovní list Narozeniny, Zlatovláska

Písanka – 18,19

Čítanka – čtení str.37,  jednu báseň se naučit nazpaměť str.34 (ne čtvrtek a pátek)

M – geometrie opakování str. 45, počítání s dvojcifernými čísly a začneme i počítání se závorkami

22,23, 20 a 21

Pr – opakování stromů a zvířat) savci, ptáci

Plody – ovoce a zelenina str.13/1,2,4, 15

V pátek budeme mít první čtenářskou dílnu. Děti si přinesou svou knihu, kterou doma čtou. Tady nám o knize popovídají a přečtou si kousek.

Fotografování ještě není upřesněno, zatím tedy buď 11. nebo 12.11.

Krásný týden

Zuzana Mudrochová