Aj Houdková

Děti jistě potvrdí, že poctivé vypracování vět v pracovním listu jim pomohlo s přípravou na čtvrteční test. Úterní minitestík už je v Bakalářích.

Od 17.5. začnu ústně zkoušet a na začátku června si na totéž napíšeme souhrnný opakovací test. Detaily k tomu, co bude ve zkoušení/testu jsou v příloze. Lze říci, že je to vše, co jsme probrali. Zásadní bude schopnost tvořit věty a vhodně používat slovesa, předložky, zájmena - nepůjde o bohatou slovní zásobu. K zopakování velmi pomohou stránky na konci pracovního sešitu.

V učebnici opakujeme s Unit 27, v sešitě A mají mít děti slovíčka ze stran 71 a 73, v pracovním sešitě 60/1, 61/3 a 4, 62/1 a 2, 52/3, 54/1 (jedna část/osoba) - vracíme se v rámci opakování k vynechaným cvičením, která jsme si právě na opakování vyšetřili.

Hezký víkend,

Jitka Houdková