Škola v přírodě 2023 – 1.turnus

Od 5.6.-9.6.2023 jsme vyrazili na školu v přírodě v sestavě: 2.C, 3.B,C, 4.B,C, 5.B,C. My páťáci jsme byli na škole v přírodě už potřetí (ve 2.třídě nám to totiž bohužel překazil covid).

Na školu v přírodě jezdíme do Žihle (Poustky). Mladší ročníky tu bydlí v budovách a starší ročníky v bungalovech (chatičkách).

Na škole v přírodě to je moc prima! Líbí se nám ta atmosféra přírody a je tam hodně zábavy – např. přehazovaná, volejbal, hřiště, ohniště a rybník, všude kolem jsou lesy. Také tu hrajeme různé hry v přírodě, koupeme se, každý den chodíme na výlety. Letos se konal také turnaj v přehazované mezi 5.B, 5.C a 4.B, byly dvě diskotéky a 2.C si pro ostatní připravila skvělé představení.

Jídlo je tu také moc dobré, kuchařky jsou milé a kdybych měla dát hodnocení ve hvězdičkách, tak tahle kuchyně dostane 5* z 5.

Školu v přírodě jsme si moc užili a budeme na ni rádi vzpomínat! :)

Za 1. turnus Josefína Šolcová, 5.B + Kateřina Němcová